Text

Om oss

Text

Rør-Varme AS holder til i Sandnes, og ble etablert i 1977.

Helt siden oppstarten har vi spesialisert oss på teknisk rørlegging med hovedfokus på sprinkler og varme- og kjøleanlegg.

Vi har bred kompetanse innen industri- og næringslivsbygg, samt større boligkomplekser. Vi utfører også vedlikehold og kontroll av sprinkleranlegg samt varme- og kjøleanlegg.
Vi har i en årrekke hatt mange faste kunder. Det er vi stolte over.

Vi jobber for det meste i Sandnes, Stavanger og Jæren-området, men på forespørsel tar vi gjerne oppdrag andre steder i landet også.
Ta gjerne kontakt via kontaktskjema under eller med en av oss dersom du har spørsmål vedrørende prosjekter du skal i gang med.

Text

Vi står til rådighet for deg

Image
Text

Tor Alf Espeland

Gründer
95227108
tor.alf@ror-varme.no

 

 

Image
Text

Barry Purkis

Bas Montør

92079493

barry@ror-varme.no

 

 

Image
Text

Kurt Espeland

Daglig leder
91351390
kurt@ror-varme.no

 

 

Image
Text

Thomas Sørnes

Montør
98605831
thomas@ror-varme.no

 

 

Image
Text

Fahim Amin

Faglig leder
92853162
amin@ror-varme.no

 

 

Image
Text

Arkadiusz Sobolewski

Montør

48615926

arkadiusz@ror-varme.no

Button
Text
SELSKAPET INFO

 

Rør-Varme AS, Sandnes, etablert 1977. Spesialister på teknisk rørlegging, med hovedfokus på sprinkler og varme- og kjøleanlegg.

Text
LENKER
Text
SOSIALE MEDIER
Social

Click here to edit social widget

Currently there are no social profiles linked to your account